PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فقط اس ام اس (خنده دار - عاشقانه)

صفحه ها : 1 2 [3]

mohsen488
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۸۷, ۰۳:۴۵ قبل از ظهر
سهراب جان آخري خيلي توپ بود اس ام اس کردم فرستادم :D

GALAXY_BOY
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۸۷, ۰۲:۲۰ بعد از ظهر
منم خواهم فرستاد....! ;) =)(= )_(^

mohsen488
چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۸۷, ۰۵:۲۹ بعد از ظهر
انجير رو به غضنفر نشون مي دن ، مي گن اين چيه ؟ مي گه آلو بوده چلوندن ، تو زعفرون خوابوندن ، بهش کنجد مالوندن ، يه چوب بهش چپوندن ، تازه شده گلابي

saqar
پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۸۷, ۰۷:۱۵ قبل از ظهر
شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فانوس شب من باشی
---------------

همه زندگی فقط 3روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بیام ولی خودم می خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتی هم که دیگه نباشی منم میرم
--------------------------------------
زندگی زیباست زشتی‌های آن تقصیر ماست، در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست! زندگی آب روانی است روان می‌گذرد... آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد
-----------------------------
باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد
--------------------------------

آتشی که عشق روشن می کند بسیار بیشتر از سردی و خاموشی است که تنفر به بار می آورد
و من هرگز نمی توانم کسی را که به او لبخند نزده ام از ته دل دوست داشته باشم
------------------------------------
حتی اگه خدا رو در رو ما رو به راه راست هدایت کنه، ما عوضی می ریم. چون سمت راست اون می شه سمت چپ ما!
-------------------------------------------
گریه هامو تو ندیدی ... هر چی گفتم نشنیدی
من کدوم عهدو شکستم ... که تو SMS نمی دی؟
------------------------------
دوتاجوجه باهم قرار مي زارن وقتيكه بزرگ شدن باهم ازدواج كنن وقتي كه بزرگ مي شن ميفهمن كه هر دوتا شون خروسن
-------------------------------
اشکهاي نيامدنت روي گونه هام ماسيده ... نبوس نمک گير مي شي ها ...
---------------------------------------
اگه یه وقت به سیخ کشیدمت ناراحت نشو چون خیلی جیگری
---------------------------
زنگ در خونه تم ..هر کی تو رو بخواد اول باید منو بزنه.
وقتی که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نایابیست به چه کسی باید گفت: با تو خوشبخت ترین انسانم!؟؟

----------------------------------------------------------------------
روی یک طاقچه سنگی میون دو قاب رنگی بودن من و تو با هم داره تصویر قشنگی عکس تو تو قاب خاتم در حصار خالی از غم حتی در مرگ تن من نمی گیره رنگ ماتم
بيا با پاک ترين سلام عشق آشتي کنيم *بيا با بنفشه هاي لب جوب آشتي کنيم * بيا ازحسرت و غم ديگه باهم حرف نزنيم * بيا برخنده ي اين صبح بهار خنده کنيم
--------------------------------------------
فکر می کردیم عاشقی هم بچگیست... اما حیف این تازه اول یک زندگیست... زندگی چیزیست شبیه یک حباب..
عشق آبادیه زیبایی در سراب... فاصله با آرزو های ما چه کرد... کاش می شد در عاشقی هم توبه کرد

----------------------------------------------------
آفتاب باش تا اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی

-----------------------------------------
وقتی که بارون میاد برو زیر بارون هرچقدر که تونستی قطره های بارون رو جمع کنی . همونقدر دوستم داری
و هر چقدر که نتونستی جمع کنی . بدون همونقدر من تو رو دوست دارم
سلام، اين چه اخلاق بديه که تو داري؟ چرا هر چي از آدم برميداري ديگه نميدي.نمي‌ گي من دلم را لازم دارم؟
اگه اين روزا حس كردي توي قلبت بجاي صداي "تاپ تاپ "صداي اره و تيشه مياد نترس! مريض نشدي "من دارم توي دلت واسه خودم يك كلبه مي سازم"
من از بازي هفت سنگ بدم مياد . مي ترسم انقدر سنگ روي سنگ بذاريم كه ديوار بينمون درست بشه، بيا لي لي بازي كنيم
براي رسيدن به تو لحظه ها را سفر كردم، اما تو به اندازه فاصله ها از من دوري
--------------------------------------------------
افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد
---------------------------------------------------------
از اداره هواشناسي مزاحمتون مي شم ، ببخشيد اگه يه نفر دلش هواي ترا كرده باشه آنهم دراين روز، بايد چي كار كنه؟؟
-----------------------------------
آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است كه دل تو را بيقرار كرده است و نيمي ديگر آن محبتي است كه در دل من مي تپد
عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند.
---------------------------------------------------
بهترين لحظه، لحظه ايست كه فكر كني فراموشت كردم، بعد 1 اس ام اس از طرف من بياد كه توش نوشته ميميرم برات !
قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق مرا در خود كشيدي برموداي من !!!
----------------------------------------------
HIS
HIIS
HIIIS
HIIIIS
HIIIIIS
HIIIIIIS
HIIIIIIIS
HIIIIIIIIS
Be khatere to tamame donya ro saket kardam ke behet begam DOOSET DARAM
-------------------------------------
ooooooo<>ooooooo
اين ساعت مچيه منه. ولي زماني رو نشون نميده. عقربه هاشو مخصوصا در آوردم تا متوجه نشم كه چند وقته كه ازتو دورم
---------------------------------
مي دوني اگه يه روز خورشيد بميره چي ميشه؟.اون وقت زمين دوره تو ميگرده.ولي من عمرا بذارم.چون فقط من بايد دورت بگردم

:)) :)) :)) :D

saqar
پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۸۷, ۰۷:۱۸ قبل از ظهر
حاصل ازدواجهاي زير رو ميدونين چي ميشه؟
اگه يه مرغ با يه دلفين ازدواج كنه =====> بچشون مرفين ميشه
اگه يه جغد با يه فوك ازدواج كنه =====>بچشون جوك ميشه
اگه يه قو بايه قناري ازدواج كنه =====>بچشون قوري ميشه
اگه يه پروانه با يه شبتاب عروسي كنه =====> بچشون پرتاب ميشه
-------------------
دنيا تف کن مرا شبيه هسته ي تلخ بادام تف کن مرا به سمت دور ترين سياه چاله ها آخر تو نمي داني چقدر درد دارد وقتي بفهمي هيچکس انتظار برگشتنت را نمي کشد
--------------------
ضرب المثلهاي فرانسوي : * انسان بايد بداند در هر كاري كجا به « ترمز» احتياج دارد. * بمير امّا گدا نباش! * هر كسي نگهبان شرافت خويش است. *بدبختي درست در كنار خوشبختي ايستاده است. ?...
---------------
ضرب المثلهاي هندي : * عاقل همان كاري را ابتدا انجام مي دهد كه نادان در آخر. * براي آنكه بزرگ باشي، نخست كوچك باش.
------------------
گاهي وقتها چقدر ساده عروسک مي شويم نه لبخندمي زنيم نه شکايت مي کنيم فقط احمقانه سکوت مي کنيم
------------------
بيا ای دوست سکوت سرده ايام جدايی را ز هم بگسل و جاری کن صداي مهربانت را به شهر آرزوهايم بيا با مرهم چشمت به زخم کهنه‌ي قلبم دوايی شو...
---------------------
هنگاميكه براي رسيدن به يك ستاره تلاش ميكنيد شايد نتوانيد به آن برسيد اما لااقل گرفتار باتلاق كثيف نخواهيد شد.
---------------
آناني كه در خانه ي شيشه اي زندگي ميكنند نبايد سنگ پرتاب كنند.(ضرب المثل انگليسي)
----------------
زندگی کوتاه ترازآن است که به خصومت بگذرد وقلبها گرامی ترازآن هستندکه بشکنند فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم!
---------------------
اگر انسان صادقي باشيد چندين دوست دروغين و تعدادي دشمن واقعي پيدا خواهيد كرد.با اين وجود صادق باشيد.
---------------
من ياد گرفته ام:كه هرچند قلب تو سخت شكسته باشد، دنيا براي اندوه تو صبر نميكن.
-----------------
من ياد گرفته ام:مهم نيست كه در زندگي چه داري، بلكه مهم اينست كه چه كسي را داري.
------------------------
پيدا كردن دوستان واقعي سخت، ترك كردنشان مشكل و فراموش كردنشان غير ممكن است.
----------------------
چوب و سنگ استخوانهاي ما را ميشكنند اما كلمات قلب ما را
--------------------------
مردم اغلب تنهايند زيرا به جاي پل، ديوار ميسازند.
----------------------
بهتر است كه روي پاهايتان بميريد تا اينكه با زانو زدن زندگي كنيد.
--------------------
اشك تنها موجودي است كه چون از چشم مي افتد عزيز ميشود
-------------------------
بـسي گـفـتـند : « دل ازعـشـق بـرگـير کـه نـيرنـگ است و افـسـون است و جـادوسـت ! » ولـي مـا دل بـه او بـسـتـيـم و ديـديـم کـه ايـن زهـراست ? امـا . نــوشـداروسـت .... !
------------------------
ضرب المثل مكزيكي ميگه:بجز خودت و اسبت به كس ديگه اي اعتماد نكن !!منم بجز خودم و خودت به كس ديگه اي اعتماد ندارم
زن : آره، منم خرم كه با باباي گوريل اينا زندگي ميكنم
اين چهار چيز را در زندگيت نشکن: اعتماد، قول، رابطه و قلب زيرا وقتى اين‌ها مى‌شکنند صدا ندارند ولى درد بسيارى دارند
یه سمبوسه بهت هدیه میکنم دو حرف اولش برای دشمنت باقیش برای تو
-------------------
براي خريدن عشق هر کس هرچه داشت آورد ديوانه هيچ نداشت و گريست (گمان کردندچون هيچ ندارد مي گريد.) اما هيچکس ندانست که قيمت عشق اشکست و قيمت اشک عشق
--------------------
اگه يه روز تو کنارم نباشي..... اين زندگي تلخي رو که دارم رها مي کنم....مي زارم ميرم.... تا ديگه مجبور نشم هر روز صبح.... قيافه تنهاي خودم رو توي آيينه اتاق تحمل کنم

snow
پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۸۷, ۰۷:۳۲ قبل از ظهر
ساغر جونم این مال تو یه سمبوسه بهت هدیه میکنم دو حرف اولش برای دشمنت باقیش برای تو

saqar
پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۸۷, ۰۷:۵۰ قبل از ظهر
زهرا جون :D [img:50:50:581c9e201a]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200C0.gif[/img:581c9e201a]

mohsen488
پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۸۷, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
به يکي مي گن با توله سگ جمله بساز مي گه: طولِ سگ ضرب درعرض سگ مي شه مساحت سگ

يه روز از يه احمق مي‌پرسن:اگه همه دنيا رو بهت بدن، چيكار مي‌كني؟ ميگه: مي‌فروشم، مي‌رم خارج

يه روز يكي ازرائيل رو مي بينه، خودشو ميزنه به مردن

معلم مي گه: با کيبورد جمله بساز. شاگرد: بازي آلمان و برزيل رو کي برد؟

مردي ساعتش از کار مي افته. پشتشو باز مي کنه مي بينه يه مورچه توش مرده. بعد مي گه: آهان حالا فهميدم رانندش مرده که کار نمي کنه

يه روز دونفر داشتن مي رفتن، يه خارجيه مي ياد با ماشينش از کنارشون رد مي شه و ميگه: گود مورنينگ. اولي در جواب مي گه: مورنينگ گود. دومي ازش مي پرسه: تو به اون يارو خارجيه چي گفتي؟ مي گه: هيچي، اون گفت: سلام عليکم، منم گفتم: عليکم السلام

يه بار يکي مي خواسته مزاحم تلفني بشه، سر هر ساعت مي ره دم كيوسک هاي تلفن عمومي؛ در اونا رو مي زنه و در مي ره

يكي مجري مسابقه بيست سوالي ميشه، يارو ازش ميپرسه: جانداره؟ ميگه: نه. ميپرسه: تو جيب جا ميشه؟ مجريه كلي فكر ميكنه، بعد ميگه:‌ تو جيب جا ميشه اما اگه تو جيبت بريزي، جيبت ماستي ميشه

يه روز يه مرده گفت: من تحقيق كرده ام و به اين نتيجه رسيده ام كه هركي به يه چيزي اطمينان صد در صد داشته باشه، احمقه! ازش پرسيدند: مطمئني؟ گفت: آره، صد در صد

در جايي يه انتخابات شد و كانديدي پشت تريبون گفت: آقايون، چيزي كه لازمه ي جامعه ي كنوني ماست رهايي از سوسياليسم ، امپرياليسم، كمونيسم ، فاشيسم،راديكاليسم و.... است. در اين لحظه پيرمردي گفت : آقاي كانديدا لطفا يك فكري هم براي رماتيسم من بكنيد

يكي جلو دختره ميخوره زمين، ميگه حركتو داشتي ؟

يه نفر از طبقه صدم يه ساختمون مي‌پره پايين، به طبقه پنجاهم كه ميرسه ميگه: خب الحمدالله تا اينجاش كه بخير گذشت

يكي ميره دزدي ، صاحب خونه پا ميشه ميگه كيه اون جا ؟ ميگه : هيچكي ، گربست ، بعععععع

يه دختر مسيحي ميره پيش يه کشيش ، ميگه : ببخشيد ، من هر دفعه از جلوي آينه رد ميشم ، به خودم ميگم من چقدر خوشگلم ، من گناه ميکنم ؟ کشيشه ميگه : نه دخترم شما گناه نميکني ، اشتباه ميکني

به يه نفر ميگن: شما در روز چقدر نون ميخوريد؟ ميگه: صبح دوتا لواش، ظهر دو تا تافتون ، بعد از ظهر چهار تا سنگک ، شب هم سه‌تا باگت ! ميگن: پس نون بربري چي ؟ ميگه: پس فکر کردي اينها را لاي چي ميگذاريم ميخوريم؟

به يکي ميگن 3 نفر نام ببر که با (( خ )) شروع شه. ميگه:خسرو ، خودم ، خدابيامرز پدرم

يه روز يه مورچه ميره تو چايي يه آدم خسيس، خسيسه مورچه هه رو درمياره و ميگه: زودباش، هرچي چايي خوردي تف كن

يه روز يه نفر کاغذي پيدا ميکنه که روش يه شماره تلفن نوشته بود . زنگ ميزنه به همون شماره و ميگه: آقا من شماره تون رو پيدا کردم آدرس بديد بيارم خدمتتون!

GALAXY_BOY
پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۸۷, ۰۴:۲۱ بعد از ظهر
توصيه اي ازيك داغ ديده:هرگزبه علامت آبي وقرمزشيرتوالت اعتمادنكن ...! )_( =))

.................................................. .................................................. ..
غضنفر پاش درد ميگيره قرص مسكن مي ذاره تو جورابش...! :D

.................................................. .................................................. ..
يه افتاب پرست ميره رو مداد رنگي هنگ مي كنه...! !_!_!

به 4 دليل حضرت ادم زندگي خوبي داشت چون هيچ وقت از حوا نشنيد: 1-ديشب كدوم گوري بودي؟2-چقدر پول به مامانت دادي؟3-اون زنه كي بود نگاش كردي؟4-من خواستگار زياد داشتم...! =P~ :D

يكي دم مرگ بوده از زنش ميپرسه,من اگه بميرم تو دوباره شوهر ميكني؟
زنش ميگه اخه من هنوز خيلي جوونم فكر كنم اره دوباره ازدواج ميكنم...
شوهره ميپرسه براي اونم اون قرمه سبزيهايي رو كه من دوست داشتم رو هم درست ميكني؟
زنه ميگه والا همين ديروز درست كردم,ولي گفت دوست ندارم!!!!!!! )_(

GALAXY_BOY
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۸۷, ۰۴:۲۱ قبل از ظهر
خداوند به فرشتگان عقل داد، بدون شهوت.حيوانات را شهوت داد، بدون عقل و انسان را شهوت داد با عقل ؛ هر انساني که عقلش به شهوتش غلبه کند از فرشتگان بهتر است و هر انساني که شهوتش بر عقلش غلبه کند بدتر از حيوان است

يارو با دوست دخترش میره بیرون، گم می شن. دختره میگه: حالا چی کار کنیم؟ يارو میگه: تو برو خونتون، من هم یک فکری برای خودم می کنم.

mohsen488
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۸۷, ۰۹:۵۲ قبل از ظهر
الهي من خورشيد بشم تو ماه
.
.
.
كه تا قيامت ريختتو نبينم
میدونی پشه چندتا دندون داره ؟
۴۳ تا
شک داری ؟ برو بشمار
بعضی وقت ها اینقدر حواست به خودته و در آرزوهای خودت غرقی که یادت میره یه نفر منتظرته تا . . . . . . . . از دستشویی بیای بیرون

چند تا اس ام اس جديد اومده زنگ بزن برات بخونم ، هزينه ام زياد نشه

ميدونيد به کشمش چي ميگن؟
.
.
.
.
بابا يکم فکر کن
.
.
معلومه ديگه انگور باز نشست

دو چيز است كه پر كردنش غير ممكنه.كيسه گدا قلب زن

سلام بچه ها يه خبر فوري: بالاخره من هم زن گرفتم
.
.
.
.
یک همزن برقی

جارو برقی با اینکه میدونه زباله راه نفس اش رو میبنده, بازم هورت میکشه,جارو برقیتم آشغال"

فردا عصر تلفنتو اشغال نکن؛ يه پسر جوون بهت زنگ ميزنه... . . . . . ستاد شادسازي دختران ترشيده

بند تنبونتیم! ولمون کنی... هم ما می ریم، هم آبروتو می بریم! (جوادترین اس ام اس عشقی تهدید آمیز!)

وای وای وای... دیدی چی شد؟... وای وای وای... بگم؟ نه نمی گم خیلی بده... وای وای وای... تو رو خدا بگو نه جون تو نمی شه خیلی ضایع هست... آخه نمی شه اصلا... وای وای وای... باشه چون اصرار کردی می گم... ولی قول بده به کسی نگی که سر کارت گذاشتم

پاشو پاشو، من خیلی ترسیدم. آخه یه خواب بد دیدم. می خوای منو بغل کنی ببوسی. یعنی چی که می گی آره؟ ازت که سوال نکردم! خوابمو تعریف کردم!

چشم وقتي قشنگه كه مال تو باشه اشك وقتي قشنگه كه تو چشم تو باشه و تو وقتي قشنگي كه دستت تو دماغت نباشه

اگه نمیزاری بوست کنم
اگه نمیزاری نازت کنم
اگه نمیزاری بغلت کنم
حداقل بزار جیگرتو بخورم که
.
.
آخه من جیگر گوسفند خیلی دوست دارم
لپتو بیار جلو
۱
۲
۳
.
.
اگه تا صدم بشماری از بوس خبری نیست

اگر بگم برات میمیرم ، نفسم به نفست بنده ،
اگه بگن دوست دارم ، بی تو داغ می کنم
.
.
.
.
واسم پفک می خری

های، ساری، آی هو نو اس‌ام‌اس فور یو تودی! هی، آی سید نو اس‌ام‌اس فور یو! در ایز نو اس‌ام‌اس فور یو! الاغ، میگم اس‌ام‌اس برات ندارم، حالا هی بخون!!!

تو خوشگل ترین ، خوش تیپ ترین ، باحال ترین ، بامعرفت ترین آدم روی زمین هستی
اینم پیشاپیش هدیه های شب یلدات. نوش جان

چیه دیگه نمیخوای بدی ؟
توبه کردی؟؟؟؟؟؟
وقتی یه بار دادی دیگه نباید جا بزنی .
.
.
دیگه حداقل روزی یه بار رو باید بدی .
.
.
این قانون sms دادنه

این اس ام اس رو تا سه روز نخون
.
.
میگم نخون
.
.
نرو پایین
.
.
بیخیال شو
.
.
نه نمیشه بهت اعتماد کرد همون سه روز دیگه بهت میدم.

دوصت دارم با ص صابون تا همه تو کفش بمونن !!!

اگه مي دونستي دستاي سرد من چقدر به گرمي دستات نيازمنده� اينقدر دست تو دماغت نمي کردي

نمی دانم تا كدامین طلوع خواهم ماند و در كدامین غروب خواهم رفت ولی دوست دارم تا اخرین لحظه عمرم سر كارت بزارم

انا لله و انا الیه راجعون . ارسال کننده این پیام کشته مرده شماست.

گفت بخواب خوابیدم
گفت وا کن واکردم.
دردش رو تحمل کردم
خون اومد ترسیدم
.
.
.
.
.
آخه اولین باری بود که می رفتم دندون پزشکی

پسر نوح با بدان بنشت
.
.
.
.
.
حالا برو وضع خونه و زندگیشو ببین زن و ویلا و ماشین و �

بیا مثل دوتا کبوتر پر بکشیم بریم روی بلندترین درخت لونه کنیم
بعد تو تخم بذار
.
.
.
.
من میرم گوجه می خرم املت بخوریم

GALAXY_BOY
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۸۷, ۰۱:۳۱ قبل از ظهر
With money you can buy a house, but not a home. With money you can buy a clock, but not time. With money you can buy a bed, but not sleep. With money you can buy a book, but not knowledge. With money you can buy a position, but not respect. With money you can buy blood, but not life.

saqar
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۸۷, ۰۸:۵۵ قبل از ظهر
میدونی
آدما بین الف تا ی قرار دارند. بعضی ها مثل " ب "برات میمیرند، مثل" د "دوستت دارند، مثل " ع " عاشقت میشوند، مثل " م " منتظر می مونند تا یه روز مثل " ی " یارت بشن.

-----------------
اقتدار دل شکسته به اندوهی است که سروده نمی شود
عشق ویزای ورود به دل است
---------------------

کيسه ي کوچک چاي تمام عمر دلباخته ي ليوان شد. ولي هر بار که حرف دلش را مي زد صدايش توي اب جوش مي سوخت . کيسه ي کوچک چاي با يک تکه نخ رفت ته ليوان. حرف دلش را اهسته گفت... ليوان سرخ شد
--------------------
بهترین مترجم کسیست که سکوت را ترجمه کند
-------------------
ميدوزم شادي را به غم، زياد را به كم، درخت را به ريشه، گاهي را به هميشه، ستاره را به آسمان، زمين را به كهكشان، كهنه را به نو و خودم را به تو...
در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد .
تمام گلهای خوشبوی دنیا رو هم به پات بریزم، بازم کمه. چون پاهات خیلی بو میده!
----------------------------
عزیزم تو گاو منی .............. ناراحت نشو الان می فهمی . گ: گلمی. ا : آرزومی.و: وجودمی
----------------------------------------------
جسد 20 نفر از تركهاي جزيره كيش كه پياده به سمت حرم امام به راه افتاده بودند - امروز از آبهاي خليج فارس بيرون كشيده شد
اصفهانی تو خواب میبینه به فقیر 1000 تومان داده وقتی بلند میشه میگه :: عجب کابوسی بود
میگن خدا به اندازه دل هر کس بهش نعمت میده .. پس دل تو باید خیلی بزرگ باشه که خدا من رو بهت داده

زندگي قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه براي تو باشه... دلتنگي قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم... اما تو هر کار بکني قشنگ نميشي پس بيخود زور نزن
-------------------------------------
خروسه ميره لب ديوار ميبينه ماشين حمل مرغ رد مي شده صدا ميزنه بچه ها بياييد سرويس دخترها داره مياد ديدم
وقتي يک پسر به تو ميگويد دوستت دارم دفعه اولش نيست,آخرش هم نخواهد بود وقتي يک پسر اعتراف مي کند که بدون تو نمي تواند زندگي کند تصميم شو گرفته که تورو اقلا واسه يه هفته داشته باشه

شباهت آقايون با آگهي بازرگاني چيست؟ شما نمي توانيد يک کلمه از حرف هاي آنها را باور کنيد و هيچ چيزي براي زماني بيش از 60 ثانيه دوام نمي آورد

----------------------------------------

چهار چيز است که نمي‌توان آن‌ها را بازگرداند... سنگ ... پس از رها کردن! حرف ... پس از گفتن! موقعيت... پس از پايان يافتن! و زمان ... پس از گذشتن
دفتري که بسته شد بازش نکنيد دلي که شکسته شد نازش نکنيد ياران شما را به خدا به عشق بيوفائي نکنيد يا اين که وفا کنيد تا آخر عمر يا اين که از اول آشنائي نکنيد
خدايا! به من رفيقی بده که با من گريه کند. دوستی که با من بخندد را خودم پيدا خواهم کرد
نگه داشتن عشق مثل نگه داشتن آب تو دسته فکر مي کني تو دستته اما وقتي دستتو باز مي کني مي بيني هيچي ازش نمونده جز خيسي خاطرات
----------------------------------
كلاغ و طوطي هر دو سياه و زشت آفريده شدند طوطي شكايت كرد و خداوند او را زيبا كرد ولي كلاغ گفت : هر چه از دوست رسد نيكوست و نتيجه آن شد كه مي بيني .طوطي هميشه در قفس كلاغ هميشه آزاد
اين جمله هميشه يادت باشه : زندگي گل سرخئ است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است
ظریفی سن جوانکی را پرسید.جوانک پاسخ داد:20 سال دارم.ظریف گفت: اشتباه می کنی فرزند.بگو 20 سال را دیگر ندارم
هر كس بد ما به خلق گوید *** ما دل به غمش نمی سپاریم
ما خوبی او به خلق گوییم *** تا هر دو دروغ گفته باشیم
زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته ست ، گر در آن دوست نباشد همه درها بسته است
من از نازت خریدارم نهایت قیمتش جانم ، تو هم ای نازنین یارم به لبخندی بکن شادم

به تو سپرده بودمش، به هزار و یک امید و امروز برای هزار و یکمین بار دلمو میبرم تا شکستگیشو گچ بگیرم
شوق ديدار تو را قاصد بيراه چه داند ؟
آنقدر شوق تو دارم كه خدا مي داند
تصور کن شلوار بچه ۶ ساله رو پوشیدی, حس میکنی چقدر تنگه, دلم برات همون قدر تنگ شده
--------------------------
آدما نمیتونن تغییر نكنن ، رابطه ها نمیتونن عوض نشن ، دنیا نمیتونه ثابت بمونه ، ولی یه دوست میتونه تا ابد یه دوست باشه
------------------------------------------
دوستان را ياد كردن عار نيست ، يك اس ام اس كمتر از ديدار نيست . دوستان را دوستي كن در حيات ، بعد مردن دوستي در كار نيست
اگه چشمم تو رو خواست قول میدم چشممو ببندم، اگه زبونم تو رو خواست قول میدم گازش بگیرم ، اما اگه دلم تو رو خواست چه کار کنم.؟؟
مي دوني چرا رنگ غروب سرخه ؟ جون خورشيد وقتي مي بينه من و تو همديگرو دوست داريم آتيش مي گيره
----------------------------------
در گلستان خیالم ندهد هیچ گلی بوی تورا... تو گل ناز منی از دور می بوسم تورا...
هيچ وقت نذار هر رهگذري که رد ميشه رو دلت يادگاري بنويسه چون بعدا پاک کردنش خيلي سخته
غرور هدیه شیطان است و عشق هدیه خداوند، و ما هدیه شیطان را بهم می دهیم ولی هدیه خداوند را از یکدیگر پنهان می کنیم
آرزو دارم شبي عاشق شوي .آرزو دارم بفهمي درد را .تلخي برخوردهاي سرد را .مي رسد روزي كه بي من سر كني .مي رسد روزي كه مرگ عشق را باور كني ...
کوههای عظیم پر از چشمه اند و قلبهای بزرگ پر از اشک
هميشه واسه گلي خاک گلدون باش که اگه به آسمون هم رسيد يادش باشه ريشه اش کجاست
هنوز در پی جراح زبردستی می گردم که سرنوشت مرا با تو پیوند بزند
خواستم در مصرف عقل صرفه جویی کنم عاشق شدم
------------------
ما جدا افتادگان را هیچ کس غمخوار نیست جان فدای دوست کردن پیش ما دشوار نیست
به دکتر شريعتي گفتن:" استاد! سيگار طول زندگي آدمو کوتاه ميکنه" در جواب گفت :" من به عرض زندگي فکر مي کنم
غضنفر چشمش قرمز ميشه ميگن چي شده ؟ ميگه چش خورده ميگن مگه تركاهم چش ميخورن؟ ميگه از اون چشا نه چش شلوار
به اندازه ي تمام گوسفندهاي جهان دوستت دارم.قربانت، چوپان دروغگو!
در رفاقت با وفا بودن شرط مردانگی است وگرنه با یک استخوان صد سگ رفیقت می شوند

mohsen488
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۸۷, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
حمیشه طوغلب منى اذیظم فداط بسم
-
-
-
چیه بیسوادا حق ندارن عاشق بشن؟

به ملانصرالدين ميگن جوان ها شراب ميخورن قمار ميکنن ترياک ميکشن دختر بازي ميکنن ...

حکم چيه ؟ ميگه : گيشنيز!!

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من از شیشه پاک کن استفاده می کنم!

###o<-<####
چیه فکر کردی از دوریت رفتم رو ریل قطار خوابیدن که خودمو بکشم ؟؟
.
.
نه داداش !! اگه گوشیتو 90 درجه به سمت راست بچرخونی میبینی که به کوریه چشم حصود دارم از نردبون ترقی بالا میرم !!!!

معلم: بگو ببینم... اگه توی خیابون یه نفر یه خری رو گرفته و می زنه، و من برم جلو و از این کارش ممانعت کنم، به این کار چی می گن؟
شاگرد: آقا اجازه، حس برادری!

یه ضرب المثل خارجییه که می گه:dsha salah to mano siri فهمیدی؟ پس عبرت بگیر...

به یه خره می گن تا 30بشمار میگه:, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 عزیزم گفتم به یه خره میگن.تو چرا میشماری؟!

ای كسانی كه اس م اس نمی فرستید بدانید مورد عذاب خدا قرار میگیرید خدا در قیامت سیم كارت داغ روی پیشیانی شما قرار میدهد سوره ایرانسل ایه 935

یک حقیقت زندگی: هر چقدر به دیگران کمک کنی چند برابر ش از جایی که فکرشو نمیکنی بهت کمک میشه میگی نه؟ شماره حساب منو یادداشت کن...!

اگه دیدی یه روز یه پرنده اومد رو شونه ات نشست تعجب نکن
واسه این که من آدرس زیباترین گل دنیا رو بهش دادم ، بزار یه کمی استراحت کنه ،
میره به اون آدرسی که من دادم بهش

عاشق آن نيست كه براي عشقش در سرما آتش روشن كند، عاشق آن است كه كتش را بدهد به عشقش،
خودش سرما بخورد و 6 تا آمپول بزنه تا ديگه از اين غلط ها نكنه!

از طرف مي پرسند چرا پرنده ها زمستان از شمال به جنوب پرواز مي کنن ؟
ميگه : آخه من امتحان كردم ، پياده خيلي راهه

يارو بعد از 3 سال يه پازلو تكميل ميكنه ازش مپرسن فكر نميكني زياد طول كشيده؟
ميگه:نه رو جلدش نوشته 5 تا 7 سال

همیشه پشت سر هر مرد موفق، زنی است... که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیره!

سلام عزیزم؛شنیدم پنج شنبه آینده جشن نامزدیته تبریک میگم ؛ واقعا خوشحال شدم
.
.
ستاد مبارزه با افسردگی دختران دم بخت

ويكتور هوگو ميگه هرگز به كسيكه دوسش داري نگو دوستت دارم ......

...... ويگتور هوگو غلط كرد

................. دوستت دارم دوستت دارم

یارو 19 تا بچه داشت بهش میگن چرا یکی دیگه نمیاری رند بشه ؟! میگه : فرزند کمتر زندگی بهتر !

دریک هنگ نظامی د ر ایتا لیا دوجوان داوطلب باهم آشنا شدند.
اولی : توبرای چی داوطلب شدی ؟
دومی : من مجرد بودم ازجنگ خوشم اومده ، خب توچرا داوطلب شدی؟
اولی : من متاهل بودم از آرامش خوشم اومد داوطلب شدم.

GALAXY_BOY
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۸۷, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
در گلستان خیالم ندهد هیچ گلی بوی تورا... تو گل ناز منی از دور می بوسم تورا...

در گلستان خیالم ندهد هیچ گلی بوی تورا اي نازگل***** تو گل ناز منی از دور می بوسم تورا... -:love:- (*) @)) @! ://-

به ملانصرالدين ميگن جوان ها شراب ميخورن قمار ميکنن ترياک ميکشن دختر بازي ميکنن ...

حکم چيه ؟ ميگه : گيشنيز!!

=)) =)) =)) جالب بود...! =)(=

ممنون محسن جان و ساغر خانم...! :thx: )_(^

GALAXY_BOY
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۸۷, ۰۱:۳۲ قبل از ظهر
غضنفر انقدر كه واسه دوست دخترش نامه مينويسه، دوست دخترش با پستچي ازدواج ميكنه...! :!:

پسرا وقتی حوصلشون سر میره ، شير يا خط ميندازن. اگه شير شد ميرن داف بازی، اگر خط شد ميرن پارتی ! اگه هم سكه روي لبه‌اش ايستاد ميرن درس مي‌خونن...! )_( )_( )_( =P~ :D

غضنفر ميره بنگاه معاملات ملكي ميگن يه خونه داريم كنار راه آهنه؛ صدا زياده ولي بعد از يه هفته عادت ميكني...اونم ميگه: اشكال نداره؛ اين يه هفترو ميرم خونه ي داداشم...!

golak
سه شنبه ۰۷ خرداد ۸۷, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
....

غضنفر با صورت باند پيچيده مياد تو خيابون. رفيقش ميگه چرا اينقدر به صورتت باند پيچيدي.غضنفرميگه داشتم اتو ميكردم تلفن زنگ زد بجاي گوشي تلفن اتو رو گزاشتم دم گوشم.رفيقش ميگه پس اونور صورتت چي شده.تركه ميگه تا اتو رو گزاشتم زمين تلفن دو باره زنگ زد

.....

مغزغضنفر رو ميشكافن ببينن توش چيه ميبينن يه لره نشسته داره فكر ميكنه
.............
يه غضنفراسم نويسي ميکنه واسه موبايل… ميگه : خدا کنه نوکيا در بياد

...........

غضنفر میره چلو کبابی گارسون میاد میگه: چی میل دارین غضنفر میگه: یه پرس چلو کباب گارسونه میگه با کمال میل غضنفر میگه : نه با سماغ و دوغ
.....

به غضنفرمیگن اون پیامبری که رفت تو شکم ماهی اسمش چی بود؟ میگه: پدر ژپتو

.....
يه روزي از روزاي خدا سه تا آدم از سه تا فرهنگ متقاوت ترك اورجينال و فارس و قزويني ! پا ميشن ميرن دكتر كه بفهمه چه مرگشونه ! دكتره بعد كلي معاينه و بالا پايين كردن ميگه يافتم ! ـواما نسخه شما سه نفر ! ـ آقاي فارس ! شما نبايد شيريني بخوري ! ـ آقاي ترك ! شما نبايد بربري بخوري ! ـ آقاي قزويني ! شما نبايد به ما تحت كسي نظر سوء‌داشته باشي ! و الا مي ميريد ! سه تايي زدن بيرون از مطب ... دم در مطب يه شيريني فروشي توپ بود كه فارسه نتونست خودش رو نگه داره و .... انا لله ... و اما تركه و اون ببم به راهشون ادامه دادن تا اينكه جناب ترك يه بربري روي زمين ديد ! دولا شدن همانا و مرگ دو نفر همانا

......

يه روز يه غضنفر پول مي اندازه صندوق صدقات. مياد ازخيابون رد بشه ماشين بش ميزنه . ميره دم صندوق مي ايسته هر كي مي خواسته پول بندازه ميگه آقا ننداز من امتحان كردم خراب

....

GALAXY_BOY
سه شنبه ۰۷ خرداد ۸۷, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
به غضنفر ميگن: با اشكال جمله بساز. ميگه: خواهرتو بيار ببوسم. ميگن: اين كه اشكال نداشت. ميگه: پس مادرتم بيار...! )_( :)) :D

saqar
چهارشنبه ۰۸ خرداد ۸۷, ۰۷:۱۶ قبل از ظهر
golak, عزیز لطفا در بکار بردن نام یک یا چندی از اقشار محترم کشورمان خودداری نما که توهینی به این عزیزان تلقی نشود :NOTIFY: :NOTIFY: :NOTIFY: :NOTIFY:

golak
شنبه ۱۱ خرداد ۸۷, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
......
يه دفعه يه پسره داشته راه ميرفته ميخوره زمين هواااااااااا ميره نميدونی تا کجاااااااا ميره
...................
يه بچه خوشگله ريش بزی ميذاره ، گرگه مياد ميخورتش

..............................
یه روز سه تا خانوم مرغه به هم میرسن اولی میگه چه روزگاری شده ، دیشب تو کیف دخترم یه عکس جوجه خروس پیدا کردم ..... دومی ميگه این که چیزی نیست یه روز دیدم دخترم تو خیابون داره با یه خروسه ميگه و ميخنده .... سومی ميگه اینها که چیزی نیست من دیشب تو کیف دخترم یه تخم مرغ پیدا کردم
..............................
يارو ماشينش تو برف گير ميکنه زنجير نداشته ، سينه ميزنه
........................
دختر و پسره داشتن با هم قايم باشک بازی ميکردند ، دختره به پسره ميگه تو چشم بگذار اونوقت من ميرم قايم ميشم ، اگه تونستی منو پيدا کنی بغلم کن و بوسم کن ، اگه هم نتونستی منو پيدا کنی من زير راه پله قايم شدم

.....................
گرگه ميره در خونه شنگول و منگول در ميزنه ، مامانشون ميگه بيا تو بچه ها نيستن
......................
زن خوب برای ازدواج بايد سه تا خصلت داشته باشه : 1 - نجيب باشه يعنی با جيب آدم کاری نداشته باشه ........... 2 - خانه دار باشه يعنی از خودش خونه داشته باشه

4 - مثل ماه بمونه يعنی شبها بياد و صبح بره ( بره خونه باباش ) ............... 5 - البته در حد متعالی اين که باباش وضعش توپ باشه و 3 تا سکته هم کرده باشه

........................
به آسمون نگاه ميکنم تو رو ميبينم ... به دريا نگاه ميکنم تو رو ميبينم ... به دشت های سبز نگاه ميکنم تو رو ميبينم و حتی وقتی به قلبم نگاه ميکنم تو رو ميبينم ... بابا بيا برو اونطرف بگذار يه چيز بهتر ببينيم

.................................
آخر يه روز تيک ميگيری ، لباسهای شيک ميگيری ، بابات را ميکنی کچل ، تا بينی رو کنی عمل ، با همراهت زنگ ميزنی ، عينک رنگ رنگ ميزنی ، اين دل و اون دل ميزنی ، هي به موهات ژل ميزنی ، جنس لباسات تريکو ، موزيک فقط از انريکو ، جوراب های فسقلکی ، روسری های الکی ، با اشوه های شُتری ، ميشينی پشت موتوری ، تو خيالت خيلي تکی ، فکر ميکنی با نمکی ، خوشی با اين تيپ خفن ، حالا قشنگی مثلا

............................
از يه بچه مشنگه ميپرسن پس جواب خون شهدا را کی بايد بده ، ميگه خب معلومه آزمايشگاه
............................

از يه نفر ميپرسن اولين کسی که رفت مکه حاجی شد کی بود ميگه حاج زنبور عسل

.................
آقا ماشا ا... ميره تو بانک وام بگيره ، ضامن نداشته منفجر ميشه

...

golak
دوشنبه ۱۳ خرداد ۸۷, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
...........

::اس ام اس ایام فاطمیه::

از فاطمه اكتفا به نامش نكنيد

نشناخته توصيف مقامش نكنيد

هر كس در او محبت زهرا نيست

علامه اگر هست سلامش نكنيد

.............

در خانه آه دارد علی
عشق پهلو شکسته داردعلی
آن پسر جان داد فدای مادرش
حسن حسین داغ مادر دارند یاعلي

..................

یا علی رفتم بقیع اما چه سود
هرچه گشتم فاطمه(س) آنجا نبود
یا علی قبر پرستویت کجاست؟
آن گل صد برگ خوش بویت کجاست؟
هرچه باشد من نمک پرورده ام
دل به عشق فاطمه خوش کرده ام
حج من بی فاطمه (س) بی حاصل است
فاطمه (س) حلال صدها مشکل است
....................

سبد سبد بياريد گلهاي نيلوفري رو

بيايد عزا بگيريم روزاي بي مادري رو

بگيد چاووش بخونه غم از دلا امون برده

بگيد حجله بيارند آخه مادر جوون مرده

....................

پيغمبري كه عمري غمخوار امتش بود

روي كبود زهرا (س) اجر نبوتش بود؟
...................

فاطميه قصه گوي رنجهاست فاطميه تفسير سوز مرتضي ست

فاطميه شعر داغ لاله است قصه ي زهراي 18 ساله ست

فاطميه شرح ديوار و در است دفتر در مقام سخت زينب پرور است
...........................

ما گوشه نشينان غم فاطميه ايم

محتاج عطا و كرم فاطميه ايم

عمري است كه از داغ غمش سوخته ايم
.........................

دیدم که ازپس در پهلوی من شکسته است
فریاد من درآنجا علی علی علی بود
بر روی من با میخ در نوشتند
این جرم گفتن علی علی علی بود
من هم زخون بر روی در نوشتم
تنها گناه زهرا علی علی علی بود
......................

زآن روزی که سیلی خورد زهرا
سیه شد روزگار اهل معنا
شنیدم زعارفی که می فرمود
حکم فرج را کند زهرای سیلی خورده امضا
..................

زهرا كه شهيد گشت بي جرم و گناه

هست از غم او، سينه ي عالم پر آه

خدا كجا و سيلي خوردن

لا حول و لا قوه الا بالله.

...

کشته شد محسن آنان که تماشا کردنند
سند تیر به اصغر زدن امضاء کردنند

....................

اي كاش فدك اين همه اسرار نداشت

اي كاش مدينه در و ديوار نداشت

فرياد دل محسن زهرا اين بود

اي كاش در سوخته مسمار نداشت

كاش قلبم به قبرش راه داشت

كاش زهرا هم زيارتگاه داشت
..................

دل از غم فاطمه توان دارد، نه

و ز تربتِ او كسي نشان دارد، نه

آن تربتِ گمگشته به بَر، زوّاري

جز مهدي صاحب الزمان دارد، نه.
...........

بعد از این خورشید می ماند غریب ، می تراود از لبش ام یجیب . . .

.........................

از مشرق قلبم رسیده فاطمیه . رخت عزایم كو ، رسیده فاطمیه . . .

شهادت حضرت زهرا ، شهادت حضرت فاطمه ، دهه فاطمیه ، عزاداری ، سوگواری :
.......................

حضرت محمد (ص) : فاطمه پاره تن من است . هر كه او را بیازارد ، مرا آزرده خاطر كرده است و هر كه او را شاد كند ، مرا نیز خوشحال نموده است .

........................

دکتر شریعتی:

خواستم بگويم، كه فاطمه دختر محمد است.

ديدم كه فاطمه نيست.

خواستم بگويم، كه فاطمه همسر علي است.

ديدم كه فاطمه نيست.

خواستم بگويم، كه فاطمه مادر حسين است.

ديدم كه فاطمه نيست.

خواستم بگويم، كه فاطمه مادر زينب است.

باز ديدم كه فاطمه نيست.

نه، اين‌ها همه هست و اين همه فاطمه نيست.

«فاطمه، فاطمه است»
.................

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود ،

خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود ،

ای كه ره بستی میان كوچه ها بر فاطمه ،

گردنت را می شكست آنجا اگر عباس بود .

شهادت حضرت زهرا (س) بر شما تسلیت باد

.............

gholam
جمعه ۲۱ تیر ۸۷, ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
ميدوني چرا کتاب خواندن بهتر از دختربازي؟ 1- وقتي آدم خسته ميشه ميتونه بگذارتش کنار و بره استراحت کنه بعد که دوباره حالش سر جاش اومد بياد از اونجائي که ول کرده بود ادامه بده 2-آدم مجبور نيست تاريخ چاپ همه کتاباش رو يادش بمونه 3-وقتي آدم يک کتاب جديد رو باز ميکنه لازم نيست نگران اين باشه که تا حالا کيا خوندنش

همه ی پسرا دوست دارند یه دختر گيرشون بياد که مثل اسب نجيب باشه مثل سگ وفادار باشه ومثل گوسفند سر به زير باشه اما بيشتر پسرا به آرزوشون می رسن و دختری گيرشون مياد که مثل اسب جفتک ميندازه مثل سگ پاچه می گيره ومثل گوسفند نمی فهمه
------------------------------------------------------

شباهت مردها با تاليا:۱خيلی ارزونن.۲زياد اعتبار ندارن.۳کلاس رو اساسی می يارن پايين . اصلا ميدونی چيه؟ مال بد بيخ ريش صاحبش
--------------------------------------------------------------------

شباهت زن دوم و انرژي هسته اي: هر دوتاشون حق مسلم ما هستند ولي اجازه دست يابي بهشون رو نداريم
-------------------------------------------------------------------------------

زندگي مثل پياز است که هر برگش را ورق بزني اشکتو در مي ياره

زندگي را دور بزن و آن گاه که بر تارک بلند ترين قله ها رسيدي، لبخند خود را نثار تمام سنگريزه هايي کن که پايت را خراشيدند =)(=

GALAXY_BOY
سه شنبه ۰۱ مرداد ۸۷, ۰۳:۲۶ قبل از ظهر
ايراني شناسي!

دارویی بسیار جدید پس از آزمایش روی حیوانات قرار بود روی انسانها امتحان شود ولی امکان مرگ شخص نیز وجود داشت. سه نفر داوطلب تزریق این داروی جدید شدند. یک آلمانی، یک فرانسوی و یک ایرانی به آلمانی گفتند که چه قدر می گیری، گفت 100هزار دلار. گفتند برای چه؟ گفت اگر مُردم برسد به همسرم.به فرانسوی گفتند چقدر؟ گفت 200 هزار دلار که اگر مردم 100هزار برسد به همسرم و 100 هزار برسد به معشوقم.به ایرانی گفتند چقدر می گیری؟ گفت 300 هزار دلار. گفتند چرا؟ گفت 100 هزار دلار برای شما که اینجا دارید زحمت می کشید بابت شیرینی، 100 هزار دلار هم واسه خودم، 100 هزار دلار هم می دهیم به این آلمانیه و دارو را به او تزریق می کنیم.

mohsen488
سه شنبه ۰۱ مرداد ۸۷, ۰۷:۱۹ قبل از ظهر
يه روز آمريكا ميگه ما صادرات گندم به ايرانو متوقف ميكنيم

يه بنده خدايي ميگه :

خوب به درك نون خالي ميخوريم :D

independent
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۸۷, ۰۳:۲۱ بعد از ظهر
اون چيه اولش منم دومش تويي آخرش زبون داره؟
.
.
.
.
.
.
.
گل گاو زبون !!!!!!!!

Legolas
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۸۷, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
رها جان مرسي ولي تكراري بود.

independent
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۸۷, ۰۵:۰۹ بعد از ظهر
شما ببخشيد، من يكم از دنيا عقبم

mohsen488
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۸۷, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
دوست مثل يه بالشت ميمونه
اگه ناراحتي روش گريه كن
تو خستگيت بهش تكيه كن
از خوشحالي تو آغوشت بگيرش
تو بيماريت سرتو بذار روش

ببين چند تا بالش تو زندگي واقعيت داري ؟؟؟؟