تبليغات

حضور موفق در عرصه تجارت، نيازمند بهره گيري از وسايل و ملزومات خاص عصر تحول نوين مي باشد. در اين راستا شبکه جهاني اينترنت بعنوان يک آيتم موفق تبليغاتي در شخصي ترين حريم خصوصي افراد در سيل عظيم اقتصاد الکترونيکي با .ميليونها نفر استفاده کننده و ميلياردها دلار سرمايه، انتخاب مديران هوشمند و تواناست.
با توجه به مرجع بزرگ و کاملی که در اختیار تمام وب مستر ها در خصوص طراحی سایت و طراح انجمن گذاشته شده است ما برای اراعه هر چه بهتر خدمات به وب مستر ها و همچنین تامین نیاز های فردی و تیم فعالیتی این سایت بر این شدیم تا از وب هاستینگ هایی که معتبر و شناخت لازم و کافی درباره انها داریم تعداد محدودی تبلیغ بگیریم ..
شرح خدمات تبلیغاتی در این وب سایت به صورت زیر می باشد ..


مزایای تبلیغ در سایت پی سی دیتا:

هزینه

هزينه تبليغ در پی سی دیتا، هم نسبت به ساير وب سايتهاي آموزشی و تفریحی و دانلود نرم افزار در سطح بسيار پايين تري قرار داشته و هم به لحاظ ترافيک بالاي سايت، به ازای هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد.


اهميت

سايت پی سی دیتا سايتی مناسب برای تمامی گروه های سنی مي باشد و در بين كاربران ايراني از اهميت ويژه اي برخوردار است اين اهميت بقدري زياد هست كه اين روز ها نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به دنبال مکانی شاد و مفرح هستند تا هم بتوانند اوقات فراغت خودرا پر کنند و هم امنیت آنها از هر نظر در این سایتها تامین شود .در نتیجه خیل عظیمی از کاربران به صورت عضو و یا مهمان از سایت پی سی دیتا بازدید میکنند و همین امر باعث چشمگیر شدن تبلیغات می شود.
برخلاف اکثر وب سایت ها و مراجع دیگر ، امار و ارقام غیر حقیقی برای بازدید و بالا نشان دادن رتبه در پی سی دیتا بکار برده نشده است ، شما می توانید در سایت با یک تست ساده امار بازدید روزانه سایت را مشاهد کنید ، توجه داشته باشید ما در سایت از 2 سیستم امار گیر دقیق خود سیستم ویبولتین برای نمایش استفاده می کنیم ، شما می توانید در ساعات پایانی روز به سایت مراجعه بکنید و امار کاربران بازدید کننده در 24 ساعت گذشته همراه با مهمان را مشاهده کنید این سیستم دیگر قابل تغییر برای نمایش امار غلط و غیر حقیقی نمی باشد .


و همچنین میتوانید با مراجعه به سایت alexa آمار سالیانه و ماهانه سایت و رتبه این سایت را در بین دیگر سایتها مشاهده کنید.


با تبليغات در پی سی دیتا شما مي توانيد به اهداف خود از قبیل
معرفي محصولات و يا نحوه ارائه خدمات خود به کاربران در رده های سنی مختلف
معرفي کالا و يا خدمات جديد
تبليغ نام تجاري خود
و...

 

توضیحات در خصوص نوع تبلیغات در بخش های مورد نظر
بنر 60 * 468 ، مجموع بنر های قرار گرفته در این محل 6 عدد می باشد A
بنر 240 * 120 ، مجموع بنر های قرار گرفته در این محل 2 عدد می باشد B
بنر 60 * 468 مجموع بنر های قرار گرفته در این محل 2 عدد می باشد C
ارسال پیام خصوصی به تمامی کاربران سایت D

 

تعرفه تبلیغات به صورت ماهانه
20,000 تومان بالای انجمن (نمایش در تمام صفحات) A
30,000 تومان صفحه اول سایت در تمامی بخش ها B
15,000 تومان پایین انجمن ها (نمایش در تمام صفحات) C
50,000 تومان ارسال پیام خصوصی به تمامی کاربران سایت D

 

قوانين

- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در پی سی دیتا باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت پی سی دیتا هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .
- مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
- قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

شما مي توانيد جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره از ساعت 18 الي 22 با شماره 09111781293 و يا پست الکترونيکي mr_milyooner20@yahoo.com تماس حاصل فرماييد.

پرداخت
صادرات نام بانک
0311279218009 شماره حساب
6037 - 6910 -6378 - 2957 شماره کارت
حامی تیموری به نام

بعد از واريز وجه شما مي بايستي شماره فيش يا شماره سند پرداخت و اگر با كارت پرداخت مي كنيد بايستي 4 شماره آخر كارت خود را نيز ارسال نماييد + به همراه مشخصات كامل تبليغات شما اعم از توضيح سايت + آدرس بنر + آدرس سايت + و اگر متني است توضيحات سايت

 

با کمال احترام

حامی تیموری مدیریت سایت پی سی دیتا